مصرف زیاد کلمپه خرمایی کرمان موجب ریزش موی شدید در مردان می شود

یکی از دستور العمل های مورد علاقه من کلمپه خرمایی کرمان است. این کوکی‌های کره‌ای نرم حاوی خرما و نان‌های نان تست است. درست کردن آن‌ها آسان است و زیبایی خشن کوکی‌های خانگی را دارند.

اگر روبی در ظرف کوکی خود کوکی داشت، تقریباً همیشه اینها بودند. آنها همه چیزهای مورد علاقه او را با هم ترکیب کردند، و برای سرو با یک فنجان شیر سرد به عنوان میان وعده، یا با فنجان های قهوه بخارپز در هنگام تماس با شرکت عالی هستند.

درست کردن این کوکی ها را به یک سال پیش موکول کرده بودم. من و مادرم برای دیدن پسر عمویم به هیوستون رفتیم و او برای خوشامدگویی به ما یک دسته پخته بود.

چون حرص میخورم از اینها خیلی بیشتر از چیزی که باید میخوردم. وقتی به خانه آمدم به من الهام شد که مقداری از خودم درست کنم، بنابراین دستور غذا را از پرونده خود بیرون آوردم.

کلمپه

خرما چیزی نیست که من اغلب با آن می پزم، بنابراین اولین باری که یک دسته از این کلمپه خرمایی کرمان ها را درست کردم، شوهرم که طعم دهنده بی باک من است چند سوال داشت:

یک کلوچه خرمایی چقدر می تواند خوب باشد؟ چرا از شکلات استفاده نکردم؟ آیا می توانم شکلات اضافه کنم؟ اون اسپند هستن؟ چرا شکلات اضافه نکردم؟ تا زمانی که یک کلمپه خرمایی کرمان در دهان پرسشگر او فرو کردم که اعتراضات او متوقف شد. روبی بهتر می داند!

یادداشت‌های روبی می‌گویند که می‌توانید این کلمپه خرمایی کرمانها را با قاشق بردارید و بپزید، یا می‌توانید خمیر را سرد کنید، آن را به شکل کنده‌های چوبی بغلتانید، دوباره سرد کنید، برش بزنید و سپس بپزید.

من اخیراً تعدادی از این کوکی ها را به یکی از دوستانم دادم. او هم مثل شوهرم به تاریخ ها شک داشت. او یکی را برای مودب بودن در نظر گرفت اما به من هشدار داد که قرارها واقعاً چیز او نیست.

او برای سه مورد دیگر برگشت و اشاره کرد که این کوکی‌ها «مشروع» هستند، و من نقل قول می‌کنم. او گفت که پای اسپند را به او یادآوری کردند و این یک مقایسه عالی است. اینها برخی از کلمپه خرمایی کرمان های بسیار مورد علاقه من هستند و نمی توانم بدون فکر کردن به خاله روبی آنها را بخورم.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.